У Свердловській області РФ через пожежу згоріли 2 склади з порохом

У Свердловській області росії внаслідок пожежі було знищено два склади з порохом. Про це 7 травня повідомили російські ЗМІ.

"Два склади згоріли під час пожежі в селищі Первомайський у Свердловській області, три склади вдалося відстояти від вогню", - повідомили журналісти з посиланням на місцеве управління МНС.

Повідомляється, що під час гасіння пожежі постраждав один пожежник, який, попередньо, отруївся чадним газом, і його доправили до лікарні. Постраждалих серед місцевих жителів немає, а ситуацію в регіоні нібито вдалося стабілізувати.

"Один зі згорілих складів був порожній, другий - заповнений порохом наполовину. На врятованих від вогню складах зберігається тротил", - додали в МНС.

За наявними даними, на склади площею 960 квадратних метрів, де зберігався порох, перекинулася лісова пожежа. Згорілі склади належали збройовій компанії "Гефест-М". В екстрених службах також заявили, що вогонь загрожує ще 18 будівлям, де також зберігається вибухівка. При цьому великих вибухів і руйнувань у регіоні нібито не було, але фіксували "невеликі хлопки".

Також повідомляється, що місцева влада почала евакуацію селища Першотравневий, а в Ржевському міському окрузі ввели режим надзвичайної ситуації. Чиновники називають ситуацію з природними пожежами у Свердловській області на Уралі критичною, і їхня загальна площа сягає 20 тисяч га.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Свердловській області лунали вибухи на складах із порохом.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті