У росії перевірятимуть репродуктивну функцію працюючих жінок і чоловіків

У програму диспансеризації росіян з наступного року буде включено дослідження репродуктивної функції жінок і чоловіків. Про це заявила віце-прем'єр Тетяна Голікова, пише 3 грудня росЗМІ.

"Ви знаєте, що Володимиром Володимировичем Путіним 2024 рік оголошено роком сім'ї. І для нас сім'я - це не просто батьки і діти в цій сім'ї. Для нас сім'я - це широке розуміння. Це молода сім'я, це сім'я, яка має дітей, це здорова сім'я, це трудова сім'я. Це багатопоколінна сім'я. І про кожну сім'ю і про кожного члена цієї сім'ї охорона здоров'я теж має подбати. Тому ми передбачили в програмі, з окремим тарифом, диспансеризацію чоловіків і жінок з оцінки їхнього репродуктивного здоров'я", - сказала Голікова.

За її словами, з наступного року в росії вводиться з окремим тарифом системи обов'язкового медичного страхування диспансерне спостереження за працюючими. Воно може бути організовано роботодавцем як за допомогою внутрішньої медорганізації, так і сторонньої, з якою буде укладено договір.

Як повідомлялося, депутат Держдуми РФ Валерій Селезньов запропонував підвищити народжуваність у Росії за рахунок засуджених жінок - відпускати їх на волю для народження дітей і анулювати невідбутий термін.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті