У росії опозиційний політик Кара-Мурза отримав 25 років ув'язнення

Російського опозиціонера Володимира Кара-Мурзу засудили до 25 років ув'язнення. Про це повідомляє видання "Медіазона".

Кара-Мурзу визнали винним у трьох статтях карного кодексу РФ. Сім років ув'язнення він отримав у справі про «військові фейки», три роки у справі про участь у діяльності «небажаної» організації та 18 років у справі про держзраду. За сукупністю вироків російський суд "нарахував" Кара-Мурзі 25 років ув'язнення.

Володимир Кара-Мурза, виступаючи у Палаті представників штату Аризона 15 березня 2022 року, заявив про військову агресію росії проти України. Після цього вже у росії його було затримано та складено протокол за супротив при арешті, після чого справу перекваліфікували на розповсюдження фейків про Збройні сили РФ.

Як повідомлялося раніше, окупанти у "ЛНР" засудили українського журналіста і правозахисника Максима Буткевича до 13 років колонії.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті