У росії недостатньо сил для наступу на Запоріжжя – ISW

Російські окупанти кинули більшу частину своїх сил на Луганщину, тому у них не вистачить сил для наступу на Запоріжжя. Про це 5 лютого повідомляє Інститут вивчення війни.

"Українські військові поінформували, що окупанти не зібрали достатньо потужного ударного угруповання для наступу на Запоріжжя. А всі заяви РФ про успіхи на цьому напрямі були лише інформаційно-психологічною операцією, щоб спробувати розосередити українські сили", - повідомляють у звіті аналітики ISW.

При цьому окупанти у Маріуполі почали розповідати місцевому населенню, що отримали наказ про наступ на Вугледар, а також на райони на південний захід від Бахмута, Запоріжжя та Запорізьку область. Зараз на маріупольському напрямку окупантам вдалося зібрати угруповання у 30 тисяч військових – але аналітики Інституту наголошують, що більша їхня частина вирушить під Бахмут та в Луганську область.

Але навіть якби все це угруповання призначалося для наступу на Запоріжжя, цього все одно було б недостатньо. В Інституті вивчення війни нагадали, що йдеться про місто з населенням близько 750 тисяч людей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашистам потрібно близько чотирьох тижнів для початку наступу на Луганщині.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті