У Росії назвали імена шістьох російських слідчих, ліквідованих в окупованому Донецьку

В окупованому Донецьку відкрили меморіальну дошку з іменами шістьох російських слідчих, ліквідованих у Донецьку в грудні 2023 року. Про це йдеться в повідомленні Слідчого комітету РФ.

Зазначається, що меморіальну дошку відкрито у «військовому слідчому управлінні Слідчого комітету РФ у Донецьку» в пам'ять про шістьох загиблих при виконанні співробітників відомства.

На дошці вказані імена і звання російських окупантів, які чомусь вирішили «виконувати військовий обов'язок» на території чужої держави. Це підполковники юстиції Євген Рибаков і Дмитро Кацуба, майор юстиції Дмитро Катайкін, капітан юстиції Микита Кривцов, молодші сержанти Олег Лебедєв і Сергій Науменюк.

Як повідомлялося раніше, слідчі-окупанти були ліквідовані внаслідок ракетного удару Сил оборони України 30 грудня 2023 року.

 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті