У Росії назвали імена шістьох російських слідчих, ліквідованих в окупованому Донецьку

В окупованому Донецьку відкрили меморіальну дошку з іменами шістьох російських слідчих, ліквідованих у Донецьку в грудні 2023 року. Про це йдеться в повідомленні Слідчого комітету РФ.

Зазначається, що меморіальну дошку відкрито у «військовому слідчому управлінні Слідчого комітету РФ у Донецьку» в пам'ять про шістьох загиблих при виконанні співробітників відомства.

На дошці вказані імена і звання російських окупантів, які чомусь вирішили «виконувати військовий обов'язок» на території чужої держави. Це підполковники юстиції Євген Рибаков і Дмитро Кацуба, майор юстиції Дмитро Катайкін, капітан юстиції Микита Кривцов, молодші сержанти Олег Лебедєв і Сергій Науменюк.

Як повідомлялося раніше, слідчі-окупанти були ліквідовані внаслідок ракетного удару Сил оборони України 30 грудня 2023 року.

 

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті