У росії найбільший виробник нікелю та кобальту скорочує виробництво через наслідки санкцій

Гірничо-металургійна компанія "Норнікель", яка є найбільшим виробником нікелю та кобальту в росії, планує скоротити виробництво. Про це 24 січня повідомляє Bloomberg.

"Найбільший російський виробник рафінованого нікелю, ймовірно, знизить випуск цього металу на 4-5% із рівня в 219 тисяч тонн у 2022 році через проведення ремонтних робіт, перенесених з минулого року внаслідок проблем із постачанням обладнання. Виробництво кобальту скоротиться більш ніж удвічі в порівнянні з тим, що було до вересневої пожежі на Кольській АЕС", - наводять заяву старшого віце-президента компанії Сергія Степанова.

Основними причинами такого скорочення є далеко не лише затримка ремонту заводу та одна з пожеж на НПЗ, але й той факт, що російське виробництво металів страждає від припинення постачання обладнання та технологій західними фірмами. При цьому ні США, ні Великобританія поки що не ввели санкції проти безпосередньо "Норнікеля".

Зазначимо, що "Норнікель" контролює приблизно десяту частину світового ринку нікелю. Сам метал та кобальт використовуються в батареях і мають вирішальне значення для "зеленої" революції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Офісі президента визнали, що санкції проти Росії діють, але не так, як хотілося б.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті