У росії найбільший виробник нікелю та кобальту скорочує виробництво через наслідки санкцій

Гірничо-металургійна компанія "Норнікель", яка є найбільшим виробником нікелю та кобальту в росії, планує скоротити виробництво. Про це 24 січня повідомляє Bloomberg.

"Найбільший російський виробник рафінованого нікелю, ймовірно, знизить випуск цього металу на 4-5% із рівня в 219 тисяч тонн у 2022 році через проведення ремонтних робіт, перенесених з минулого року внаслідок проблем із постачанням обладнання. Виробництво кобальту скоротиться більш ніж удвічі в порівнянні з тим, що було до вересневої пожежі на Кольській АЕС", - наводять заяву старшого віце-президента компанії Сергія Степанова.

Основними причинами такого скорочення є далеко не лише затримка ремонту заводу та одна з пожеж на НПЗ, але й той факт, що російське виробництво металів страждає від припинення постачання обладнання та технологій західними фірмами. При цьому ні США, ні Великобританія поки що не ввели санкції проти безпосередньо "Норнікеля".

Зазначимо, що "Норнікель" контролює приблизно десяту частину світового ринку нікелю. Сам метал та кобальт використовуються в батареях і мають вирішальне значення для "зеленої" революції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Офісі президента визнали, що санкції проти Росії діють, але не так, як хотілося б.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті