У росії міноборони запропонувало поставити зеків на військовий облік

У росії ув'язнених, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі, хочуть зобов'язати ставати на військовий облік. З такою пропозицією Міноборони звернулося до уряду. Поправки до "Положення про військовий облік" опубліковано на порталі правової інформації, - повідомляє The Moscow Time 6 вересня.

Відповідно до них із документа пропонується прибрати підпункт про те, що ув'язнені не підлягають військовому обліку. Натомість для призовників і військовозобов'язаних, які перебувають у колоніях, в'язницях і виправних центрах, введуть поняття "особливого військового обліку".

"Відповідатимуть за процедуру установи ФСВП і розташовані за їх місцезнаходженням військкомати. Самим ув'язненим з'являтися в комісаріат не доведеться. Займатися складанням і надсиланням списків громадян, які підлягають обліку, будуть колонії. Переліки мають звірятися мінімум раз на рік. Зняття з обліку відбуватиметься аналогічно", - пише видання.

Нагадаємо, що торік російський диктатор gутін дозволив мобілізацію громадян, які мають непогашену або незняту судимість за тяжкі злочини. Закон поширюється на тих, хто скоїв убивство, розбій або грабіж, проте не зачіпає тих, хто відбуває термін за тероризм, держзраду, шпигунство або зґвалтування.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті