У росії конституційний суд вирішив, що примусове лікування в психіатричних лікарнях не порушує конституції

Конституційний суд РФ вирішив, що примусове лікування в психлікарнях відповідає російській конституції. Про це повідомили росЗМІ 28 листопада.

"Конституційний суд Росії ухвалив, що примусове лікування в психіатричних лікарнях не порушує Основний закон країни", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що путін розповів про облаштування "русского мира после победы": "Росія - в авангарді формування більш справедливого світоустрою".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті