У росії хочуть "закріпити" на окупованих територіях України московський час

У росії хочуть перевести час на окупованих у 2022 році частинах території України на російський – мінпромторг РФ підготував відповідний законопроект, – повідомила прес-служба відомства 27 січня.

«Найближчим часом ДНР, ЛНР, Запорізька та Херсонська області увійдуть до складу 2-ї годинної зони, де діє московський час», - йдеться у повідомленні.

Росіяни пишуть, що до цього всі чотири регіони, які вони окупували, жили за київським часом, тобто на годину менше, ніж у Москві, хоча насправді в окупованих районах Луганської та Донецької областей російський час запровадили ще з 2014 року.

«Наразі у нових суб'єктах де-факто діє московський час, а новий законопроект закріплює цей порядок нормативно», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що російський диктатор путін підписав незаконний указ про анексію частин територій Херсонської, Запорізької областей України, а також квазіутворень "ДНР" та "ЛНР" 30 вересня 2022 року.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті