У росії хочуть "закріпити" на окупованих територіях України московський час

У росії хочуть перевести час на окупованих у 2022 році частинах території України на російський – мінпромторг РФ підготував відповідний законопроект, – повідомила прес-служба відомства 27 січня.

«Найближчим часом ДНР, ЛНР, Запорізька та Херсонська області увійдуть до складу 2-ї годинної зони, де діє московський час», - йдеться у повідомленні.

Росіяни пишуть, що до цього всі чотири регіони, які вони окупували, жили за київським часом, тобто на годину менше, ніж у Москві, хоча насправді в окупованих районах Луганської та Донецької областей російський час запровадили ще з 2014 року.

«Наразі у нових суб'єктах де-факто діє московський час, а новий законопроект закріплює цей порядок нормативно», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що російський диктатор путін підписав незаконний указ про анексію частин територій Херсонської, Запорізької областей України, а також квазіутворень "ДНР" та "ЛНР" 30 вересня 2022 року.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті