У росії хочуть "закріпити" на окупованих територіях України московський час

У росії хочуть перевести час на окупованих у 2022 році частинах території України на російський – мінпромторг РФ підготував відповідний законопроект, – повідомила прес-служба відомства 27 січня.

«Найближчим часом ДНР, ЛНР, Запорізька та Херсонська області увійдуть до складу 2-ї годинної зони, де діє московський час», - йдеться у повідомленні.

Росіяни пишуть, що до цього всі чотири регіони, які вони окупували, жили за київським часом, тобто на годину менше, ніж у Москві, хоча насправді в окупованих районах Луганської та Донецької областей російський час запровадили ще з 2014 року.

«Наразі у нових суб'єктах де-факто діє московський час, а новий законопроект закріплює цей порядок нормативно», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що російський диктатор путін підписав незаконний указ про анексію частин територій Херсонської, Запорізької областей України, а також квазіутворень "ДНР" та "ЛНР" 30 вересня 2022 року.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті