У Росії хочуть відродити Царськосельський ліцей - оспіваний Пушкіним навчальний заклад для потомствених дворян 

У Росії хочуть відродити Царськосельський ліцей і готувати в ньому кадри для державної служби. З такою пропозицією до російського диктатора Володимира Путіна звернувся ректор Російської академії народного господарства і державної служби Олексій Комісаров, - повідомляє прес-служба Кремля.

За словами ректора, ліцей хочуть відродити "саме як навчальний заклад, для того, щоб готувати молодь уже з юних років до державної служби, виховувати в дусі патріотизму і давати найкращу освіту". 

Комісаров попросив Путіна підтримати цю ідею, "тому що якщо такий ліцей робити, то це має бути ліцей Президента Російської Федерації". "Добре, давайте", - відповів на це господар Кремля.

Заснований 1810 року Царськосельський ліцей готував дітей потомствених дворян до державної служби. Найзнаменитішим його випускником є російський поет Олександр Пушкін.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті