У Росії хочуть відродити Царськосельський ліцей - оспіваний Пушкіним навчальний заклад для потомствених дворян 

У Росії хочуть відродити Царськосельський ліцей і готувати в ньому кадри для державної служби. З такою пропозицією до російського диктатора Володимира Путіна звернувся ректор Російської академії народного господарства і державної служби Олексій Комісаров, - повідомляє прес-служба Кремля.

За словами ректора, ліцей хочуть відродити "саме як навчальний заклад, для того, щоб готувати молодь уже з юних років до державної служби, виховувати в дусі патріотизму і давати найкращу освіту". 

Комісаров попросив Путіна підтримати цю ідею, "тому що якщо такий ліцей робити, то це має бути ліцей Президента Російської Федерації". "Добре, давайте", - відповів на це господар Кремля.

Заснований 1810 року Царськосельський ліцей готував дітей потомствених дворян до державної служби. Найзнаменитішим його випускником є російський поет Олександр Пушкін.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті