У росії для "Z-промивання мізків" студентам запросили кримінальника, який зарізав товариша по чарці ножем

 У росії на зустріч до студентів Томського педуніверситету (ТПГУ) запросили чотирьох "героїв СВО", одного з яких було засуджено до 5 років за різанину. Про це 27 лютого пишуть опозиційні роспабліки

На запитання, навіщо вони поїхали на війну, ті, сидячи в нагородах, відповіли, що любов до батьківщини "закладена в них із дитинства". В Україні їм, мовляв, навіть знадобилися шкільні знання з математики, хімії, фізики та географії.

"Але є нюанс - один із героїв Дмитро Денисюк - виявився кримінальником зі стажем, неодноразово судимим за розбій, погрози вбивством і п'яну їзду. Наприкінці 2022 року його засудили до п'яти років позбавлення волі за те, що він порізав свого товариша по чарці кухонним ножем. Денисюк спробував виправдатися, що це всього лише нібито самооборона, але суд йому не повірив", - ідеться в повідомленні.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті