У росії 86-річний священик засудив вторгнення росії в Україну. На нього завели кримінальну справу

У росії на 86-річного архієпископа Віктора (Пивоварова) з Краснодарського краю порушили кримінальну справу "про дискредитацію" російської армії за статтю, в якій він засудив повномасштабне вторгнення росії в Україну. Про це сам священнослужитель розповів "Кавказ.Реалии", пише изание 28 грудня.

"Глава альтернативної Московській патріархії нечисленної Російської православної церкви архієпископ Віктор (Пивоваров) став фігурантом кримінальної справи про повторну "дискредитацію" російської армії. Приводом стала його стаття із засудженням війни проти України", - ідеться в повідомленні.

"Тепер у мене не адміністративна, а кримінальна справа за повторне порушення. Так сказав слідчий на допиті. Через кілька тижнів обіцяли провести суд", - пояснив священик.

Зазначається, що підставою для повторного притягнення до відповідальності стала його стаття "Відповідь на питання, яке хвилює всіх сьогодні: що є ця війна?".

"Я прямо і відкрито на слідстві заявляю про беззаконня нинішньої влади. Законна влада може бути або наступницею від легітимної влади, або всенародно обраною. А нинішня влада - спадкоємиця більшовиків, які влаштували в 1917 році переворот, вона продовжує їхню сатанинську справу", - заявив отець Віктор.

Архієпископ уточнив, що зараз у нього немає адвоката. На допиті був присутній наданий слідчим адвокат за призначенням на прізвище Кисельов, який весь час мовчав. Тільки наприкінці допиту священнослужитель дізнався, як звуть адвоката.

Раніше повідомлялося, що в росії чоловікові без нирки дали три роки колонії за три коментарі в соцмережі.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті