У росії чоловікові без нирки дали три роки колонії за три коментарі в соцмережі

У росії жителю Сиктивкара дали три роки колонії за обговорення вибуху на Кримському мосту. Про це повідомляє Телеграм-канал "Радио Свобода".

Згідно з повідомленням, у Москві військовий суд засудив жителя Сиктивкара Дмитра Павлюченка до трьох років колонії, визнавши його винним у "закликах до тероризму".

За даними правозахисного проєкту "ОВД-Инфо", приводом для порушення кримінальної справи стали три коментарі Павлюченка в соцмережі зі згадкою вибуху на Кримському мосту.

Зазначається, що суд відправив обвинуваченого в колонію, незважаючи на те, що він живе з однією ниркою, а його стан здоров'я вимагає регулярного приймання ліків і спостереження лікарів.

Як повідомлялося, у Москві біля посольства Ізраїлю за "дискредитацію армії РФ" затримали дівчину з плакатом проти тероризму ХАМАС.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті