У Брянській області (РФ) 300 залізничників та 3 відновлювальні поїзди відновили рух на підірваній ділянці залізниці

У росії після підриву залізничної колії на одній з ділянок у Брянській області, відновили рух потягів. Про це повідомляють місцеві телеграм-канали.

У ліквідації наслідків вибуху брали участь 300 залізничників та 3 відновлювальні поїзди. За добу проклали 100 метрів нового залізнодорожного полотна.

Як повідомлялося раніше, 1 травня у Брянській області підірвано ділянку залізниці. З рейок зійшли кілька цистерн та вагонів

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті