У російському Волгограді "вагнерівець", який повернувся з війни, намагався задушити в під'їзді школярку

У РФ управління слідчого комітету по Червонооктябрьському району Волгограда порушило кримінальну справу проти 44-річного чоловіка, який намагався задушити в під'їзді 12-річну школярку. Як повідомляє низка роспаблік, його помилували за участь у війні проти України, - пише Медіазона 19 травня.

"Чоловікові закидають замах на вбивство (частина 3 статті 30 КК, пункт "в" частини 2 статті 105 КК), його вже заарештували. За версією силовиків, увечері 16 травня волгоградець напав на школярку, схопив її за шию і почав душити. Дівчинка чинила опір, її крики почув сусід, який виходив із ліфта. Злякавшись, нападник вибіг на вулицю, де школярка змогла його сфотографувати", - повідомило видання.

Автори пабліка Baza без зазначення джерел пишуть, що чоловіка звати Олександр. У його соцмережах виявили фотографії в камуфляжі з шевронами "ПВК Вагнера", медаллю "За відвагу" і нагородами за взяття Соледара і Бахмута.

За інформацією V1.ru, волгоградець "юридично не судимий", проте раніше його притягували до кримінальної відповідальності за умисне заподіяння шкоди здоров'ю, що спричинило смерть потерпілого.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті