У російському Волгограді "вагнерівець", який повернувся з війни, намагався задушити в під'їзді школярку

У РФ управління слідчого комітету по Червонооктябрьському району Волгограда порушило кримінальну справу проти 44-річного чоловіка, який намагався задушити в під'їзді 12-річну школярку. Як повідомляє низка роспаблік, його помилували за участь у війні проти України, - пише Медіазона 19 травня.

"Чоловікові закидають замах на вбивство (частина 3 статті 30 КК, пункт "в" частини 2 статті 105 КК), його вже заарештували. За версією силовиків, увечері 16 травня волгоградець напав на школярку, схопив її за шию і почав душити. Дівчинка чинила опір, її крики почув сусід, який виходив із ліфта. Злякавшись, нападник вибіг на вулицю, де школярка змогла його сфотографувати", - повідомило видання.

Автори пабліка Baza без зазначення джерел пишуть, що чоловіка звати Олександр. У його соцмережах виявили фотографії в камуфляжі з шевронами "ПВК Вагнера", медаллю "За відвагу" і нагородами за взяття Соледара і Бахмута.

За інформацією V1.ru, волгоградець "юридично не судимий", проте раніше його притягували до кримінальної відповідальності за умисне заподіяння шкоди здоров'ю, що спричинило смерть потерпілого.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті