У російському Ульяновську школярі стали вистрибувати у вікна, почувши сигнал тривоги. Дівчинка зламала ноги

У російському Ульяновську школярі стали вистрибувати у вікна, почувши сигнал тривоги. Про це пише Телеграм-канал "База".

Згідно з повідомленням, діти стали вистрибувати у вікна, щойно спрацювало оповіщення про загрозу теракту.

"Через позаштатну ситуацію на Ульяновській ТЕЦ-2 сьогодні вранці в школі №64 відключилося світло. У будівлі одразу ж спрацювала тривога - учнів і співробітників школи попередили про загрозу теракту. І якщо більшість вчителів змогли заспокоїти учнів, то в п'ятому класі сталася справжня паніка. Школярі пригадали обставини масових шутінгів і вирішили екстрено покинути будівлю школи через вікно", - ідеться в повідомленні.

"Діти стрибали з другого поверху. До лікарні потрапили троє школярів - дівчинка з переломом і два хлопчики із забоями. Ще двоє тих, хто стрибнув, відбулися легким переляком", - повідомляє канал.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті