У російському "Сколково" заявили про хакерську атаку - низка серверів "інноваційного фонду" досі недоступна

Російський інноваційний фонд "Сколково" в ніч на 29 травня зазнав хакерської атаки. Про це заявили офіційні представники Фонду.

"У ніч із 28 на 29 травня інфраструктура Фонду "Сколково" зазнала хакерської атаки. Зловмисники отримали частковий доступ до низки інформаційних систем і мережевих ресурсів. Зокрема, було зламано файлообмінник, розташований на фізичних потужностях Фонду", - заявили у пресслужбі.

Ба більше, наразі росіяни досі не відновили свій доступ до низки "публічних інформаційних ресурсів" - ідеться про сайт sk.ru та онлайн-сервіси. Ведеться активна робота з відновлення працездатності інфраструктури Сколково.

Також представники Сколково заявили, що відповідальність за цей злам на себе взяла організація, яка представилася "українським кіберфронтом".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що хакери зламали базу даних викрадачки українських дітей.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті