У російському Шебекіно повідомляють про обстріл ринка та троїх поранених

Губернатор російської Бєлгородської області повідомив про удар по центральному ринку в Шебекіно, у результтаті чого поранені троє людей. Про це він написав 1 жовтня у своєму Телеграм-каналі.

Зокрема, він звинуватив ЗСУ та пише, що "унаслідок обстрілу постраждало троє людей: у жінки осколкові поранення шиї, її госпіталізовано в лікарню Бєлгорода. Ще у двох чоловіків - осколкові поранення ніг".

Також Гладков пише, що на ринку пошкоджено фасади торгових павільйонів, муніципальні гаражі, а також 3 автомобілі.

 

 

 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті