У російському Шебекіно повідомляють про обстріл ринка та троїх поранених

Губернатор російської Бєлгородської області повідомив про удар по центральному ринку в Шебекіно, у результтаті чого поранені троє людей. Про це він написав 1 жовтня у своєму Телеграм-каналі.

Зокрема, він звинуватив ЗСУ та пише, що "унаслідок обстрілу постраждало троє людей: у жінки осколкові поранення шиї, її госпіталізовано в лікарню Бєлгорода. Ще у двох чоловіків - осколкові поранення ніг".

Також Гладков пише, що на ринку пошкоджено фасади торгових павільйонів, муніципальні гаражі, а також 3 автомобілі.

 

 

 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті