У російському "шахеді" знайшли SIM-карту українського оператора - ISW

У "шахедах", які РФ запускає по території України, було знайдено SIM-карту українського оператора. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

"Російські сили використовують українські SIM-карти Київстар для керування дронами Shahed. 29 листопада українське джерело заявило, що збитий російський безпілотник "Шахед" містив SIM-карту "Київстар", яка нібито дозволяє російським військам використовувати мобільну мережу "Київстар" для відстеження місцезнаходження безпілотника та зміни траєкторії його польоту", - йдеться у повідомленні.

У "Київстарі" відреагували на поширену інформацію. Там заявили, що вже співпрацюють з правоохоронними органами для того, щоб "унеможливити повторення ситуації в майбутньому".

Як повідомлялося раніше, у Повітряних Силах пояснили, чи може росія атакувати Україну дронами під час негоди.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті