У російському Ростові в будівлі ФСБ спалахнула велика пожежа

У російському Ростові-на-Дону в четвер, 16 березня, спалахнула велика пожежа в будівлі місцевого управління ФСБ. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали та низка російських ЗМІ.

Повідомляється, що пожежа розпочалася на території будівлі Прикордонного управління ФСБ, розташованої на вулиці Сіверса. Водночас місцеві жителі заявляють, що чули "звук вибуху".

У регіональному управлінні МНС РФ повідомили, що підрозділи виїхали на місце. Інформація про масштаб пожежі та постраждалих ще уточнюється.

При цьому російські журналісти заявляють, що поряд із будинком знаходиться карета швидкої допомоги, поліцейські та представники інших силових відомств. Також повідомляється, що в'їзди у двори та через міст перекриті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на початку березня в Москві горіла будівля Главку МВС на Петрівці.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті