У російському Морозовську на атакованому військовому аеродромі вибухнув дрон - 8 поранених

На військовому аеродромі Морозовськ у Ростовській області РФ під час проведення слідчих дій після атаки дронів постраждали 8 осіб унаслідок детонації вибухівки одного з безпілотників. Про це повідомив губернатор області Василь Голубєв і "воєнкори" 5 квітня.

"У Морозівському районі, недалеко від аеродрому, внаслідок детонації вибухового пристрою, що сталася близько опівдня, на одному з БПЛА, які впали, постраждали, за попередніми даними, вісім осіб. Вони проводили слідчі дії на місці падіння безпілотників. Поранених доправили до районної лікарні, де їм надають медичну допомогу. До Морозівська направлено додаткові бригади медиків. Проводяться слідчі дії", - написав він.

Як повідомлялося, внаслідок атаки українських БПЛА на військовий аеродром Морозівськ у Ростовській області Росії щонайменше 6 літаків ворога знищено, а ще 8 суттєво пошкоджено.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті