У російському Морозовську на атакованому військовому аеродромі вибухнув дрон - 8 поранених

На військовому аеродромі Морозовськ у Ростовській області РФ під час проведення слідчих дій після атаки дронів постраждали 8 осіб унаслідок детонації вибухівки одного з безпілотників. Про це повідомив губернатор області Василь Голубєв і "воєнкори" 5 квітня.

"У Морозівському районі, недалеко від аеродрому, внаслідок детонації вибухового пристрою, що сталася близько опівдня, на одному з БПЛА, які впали, постраждали, за попередніми даними, вісім осіб. Вони проводили слідчі дії на місці падіння безпілотників. Поранених доправили до районної лікарні, де їм надають медичну допомогу. До Морозівська направлено додаткові бригади медиків. Проводяться слідчі дії", - написав він.

Як повідомлялося, внаслідок атаки українських БПЛА на військовий аеродром Морозівськ у Ростовській області Росії щонайменше 6 літаків ворога знищено, а ще 8 суттєво пошкоджено.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті