У російському Іжевську вночі горів ТЦ, раніше відданий під виробництво дронів

У російському Іжевську вночі 17 лютого горів торговий центр, раніше відданий під виробництво дронів. Про це повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

Пожежа площею 3500 кв. м сталася на міському підприємстві, яке, за інформацією регіонального МНС, пов'язане з виробництвом "професійних мийних і дезінфекційних засобів". Причини загоряння не уточнюють.

Як звернуло увагу видання Astra, за тією самою адресою розташоване хімічне підприємство "Іжсинтез-Хімпром" і ТЦ "Новий дім", який торік віддали під виробництво дронів, зазначено в повідомленні.

Як повідомлялося, причиною пожежі на НПЗ у російському Волгограді стала успішна атака безпілотників СБУ.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті