Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
У російському Іжевську вночі 17 лютого горів торговий центр, раніше відданий під виробництво дронів. Про це повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Пожежа площею 3500 кв. м сталася на міському підприємстві, яке, за інформацією регіонального МНС, пов'язане з виробництвом "професійних мийних і дезінфекційних засобів". Причини загоряння не уточнюють.
Як звернуло увагу видання Astra, за тією самою адресою розташоване хімічне підприємство "Іжсинтез-Хімпром" і ТЦ "Новий дім", який торік віддали під виробництво дронів, зазначено в повідомленні.
Як повідомлялося, причиною пожежі на НПЗ у російському Волгограді стала успішна атака безпілотників СБУ.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту