У російському Бєлгороді та області "шумно". Є постраждалі

Росіяни повідомляють про роботу своєї ППО над Бєлгородом і областю. Є постраждалі та руйнування. Про це 17 травня пише губернатор В'ячеслав Главдков.

"Над Бєлгородом і Бєлгородським районом спрацювала наша система ППО - збито кілька повітряних цілей на підльоті до міста. ⠀ За попередньою інформацією, двоє людей постраждали. В одного чоловіка закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку та осколкове поранення лівої гомілки, в другого - осколкове поранення лобової ділянки", - повідомив він, додавши, що в Бєлгороді фрагментом снаряда пробито покрівлю, перекриття техповерху та стелю в одній квартирі багатоквартирного будинку.

Також у Бєлгородському районі в селищі Дубове і в селі Таврове внаслідок прямих влучань снарядів (яких, не повідомляють, - прим.) сильних пошкоджень зазнали по два приватні житлові домоволодіння: вибито вікна, пробито покрівлі, пошкоджено фасади і стіни. У селищі Дубове наразі ще в чотирьох приватних житлових домоволодіннях вибито вікна, посічено покрівлі та фасади. Також пошкоджено 4 автомобілі.

У селі Таврове різні пошкодження виявлено ще в 12 приватних житлових домоволодіннях: вибито вікна, посічено фасади та паркани. Також осколками посічено шість автомобілів.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті