У російському Бєлгороді та області повідомляють про понад десять поранених 

Губернатор Бєлгородоської області РФ сьогодні, 19 травня, повідомив про атаки нібито українських дронів і постраждалих. Про це він пише у своєму ТГК.

"Безпілотник влетів у вікно однієї з квартир багатоквартирного будинку", - повідомив про ситуацію в самому Бєлгороді губернатор. За його словами, було поранено дівчинку.

Також він пише про обстріл центру міста Шебекіно з РСЗВ.

"За попередньою інформацією, одинадцять осіб постраждали, серед них 3 дітей", - повідомив Гладков.

Наразі руйнування в місті зафіксовано в 7 багатоквартирних будинках (вибито вікна в 98 квартирах), також осколками пошкоджено 25 автомобілів.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті