У російському Бєлгороді та області повідомляють про понад десять поранених 

Губернатор Бєлгородоської області РФ сьогодні, 19 травня, повідомив про атаки нібито українських дронів і постраждалих. Про це він пише у своєму ТГК.

"Безпілотник влетів у вікно однієї з квартир багатоквартирного будинку", - повідомив про ситуацію в самому Бєлгороді губернатор. За його словами, було поранено дівчинку.

Також він пише про обстріл центру міста Шебекіно з РСЗВ.

"За попередньою інформацією, одинадцять осіб постраждали, серед них 3 дітей", - повідомив Гладков.

Наразі руйнування в місті зафіксовано в 7 багатоквартирних будинках (вибито вікна в 98 квартирах), також осколками пошкоджено 25 автомобілів.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті