У російському Бєлгороді горять будинки та авто. Влада повідомила, що над містом "збито 17 цілей"

У російському Бєлгороді сьогодні вдень, 1 квітня, повідомляють про чисельні пожежи та пошкодження внаслідок "збиття 17 цілей". Про це пишуть у місцевих пабліках та влада.

За попередньою інформацією, 9 осіб постраждали. Один чоловік у важкому стані - у нього проникаюче поранення грудної клітки та наскрізне поранення стопи. У його дочки - баротравма. 

Семеро людей - шестеро чоловіків і одна жінка - доставлені в міську лікарню №2 з осколковими пораненнями різних частин тіла і баротравмами. 

Губернатор Гладков також повідомив, що у Бєлгороді внаслідок нібито  "повітряної атаки з боку ЗСУ" вибито вікна в 13 квартирах 8 багатоквартирних будинків, пошкоджено 3 приватних житлових домоволодіння. У школі №41 внаслідок прильоту сильно посічено фасад будівлі - побито плитку, вибито близько двадцяти вікон. Також пошкоджено 3 автомобілі, один із яких повністю згорів.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті