У російській Тулі щось вибухнуло і згасло світло. Влада запевняє, що це "аварійна ситуація"

Жителі Тули (РФ) повідомляють про звук гучного вибуху в небі над містом. Своїми враженнями вони діляться в місцевих Телеграм-каналах.

"Дуже сильний гуркіт був пару хвилин тому", - пишуть користувачі. Відразу після вибуху в частині Тули зникло світло. 

Як повідомили в Єдиній чергово-диспетчерській службі Тули, причиною відключення електрики стала аварійна ситуація. На місце виїхала бригада енергетиків. Час відновлення електропостачання не уточнюють.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті