У роботі - підготовка будівництва семи підземних шкіл у Запорізькій області: всі проєкти пройшли експертизу, частково відбулись тендери

Проєкти для будівництва семи підземних шкіл у Запорізькій області пройшли експертизу, по чотирьох школах розпочинаються роботи. Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров у Телеграм 12 червня. 

"Сім підземних шкіл у Запорізькій області вже в роботі. Безпечні навчальні простори плануємо побудувати як у Запоріжжі, так і в громадах Запорізького району", - написав Федоров. 

За його словами, всі проєкти пройшли експертизу. По чотирьох школах вже провели тендери і розпочинаємо роботи. 

"На пʼять підземних шкіл виділено понад 480 мільйонів гривень державної субвенції та співфінансування з обласного і міського бюджетів. Ведемо перемовини з Міністерством освіти і науки України та міжнародними партнерами про фінансування будівництва ще двох закладів", - йдеться також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в Запоріжжі планують побудувати 10 підземних шкіл.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті