У РНБО пригрозили ініціаторам Будапештського меморандуму

Ініціатори Будапештського меморандуму продовжують пропонувати Україні ідеї щодо гарантій безпеки. Це може закінчитися для них статтею про держзраду. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в ефірі телемарафону 10 липня.

Він наголосив, що нашій країні зараз необхідно уважно спостерігати за можливим наданням гарантій безпеки за ізраїльською моделлю, яка передбачає надання зброї, щоб "не сталося так, як з меморандумом, який готували у 1994 році".

"Я хочу звернути увагу, що люди, які готували меморандум у 1994 році, вони і зараз під ногами перебувають у деяких процесах і так само пропонують нам певні речі. Дорогі друзі, ми дуже уважно відстежуємо всі ваші процеси, вам потрібно припинити займатися цією дурнею. Тому що країна вам цього не пробачить", - зазначив Данілов.

За його словами, якщо такі люди й надалі пропонуватимуть Україні якусь нісенітницю, то це "може закінчитися для них дуже небезпечно, 111 статтю (про держзраду) ніхто ні для кого не скасовував".

Секретар РНБО уточнив, що ці люди мають дипломатичний статус. Вони намагаються вести переговори "за спинами українського народу".

"Лавров зустрічався в США з тими людьми, які не мають відношення зараз до політики у Вашингтоні, але мають бажання на щось впливати, з ними спілкувалися. Майте на увазі, що у нас так само є такі люди, які вдають, що вони від імені українського народу можуть щось вирішувати", - додав чиновник.

Як повідомлялося, у РНБО заявили, що росія не є державою, і це показав заколот Пригожина.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті