У Рівному запрацює хаб для інтеграції внутрішньо переміщених осіб

У Рівному створюється простір інтеграції для внутрішніх переселенців та інших громадян, постраждалих внаслідок війни. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Зазначається, що це буде хаб із багатофункціональними сервісами. Там внутрішньо переміщені особи зможуть отримати юридичні та психологічні консультації, а також соціальну чи гуманітарну допомогу. Також окремо буде опрацьовано алгоритм надання допомоги з працевлаштування, релокації бізнесу чи відкриття власної справи. 

Наразі у приміщенні тривають ремонтні роботи, які фінансують міжнародні донори. Відкриття хабу заплановане на осінь.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті