У річницю анексії РФ частини українських територій на Красній площі влаштують концерт: "Любе", Шаман і Басков виступлять на розігріві у Путіна

У річницю так званого "возз'єднання Донбасу і Таврії з Росією" в Москві на Красній площі проведуть концерт. Про це пишуть російські ЗМІ.

У ньому візьмуть участь представники творчої інтелігенції РФ, які підтримали агресію проти України, окупацію та анексію частини її території. Зокрема, планується участь групи "Любе", Поліни Гагаріної, Олега Газманова, Миколи Баскова, Григорія Лепса, Шамана, Леоніда Агутіна, Олександра Розенбаума та інших. 

Родзинкою концерту має стати виступ президента країни-агресора Володимира Путіна.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті