У РФ заявили про збиття безпілотників над Кримом, Курською та Брянською областями

Міністерство оборони РФ заявило, що ППО російських загарбників збивало вночі безпілотники над окупованим Кримом, Курською та Брянською областями. Про це відомство повідомило 25 вересня в Телеграмі.

"Засобами ППО було знищено чотири безпілотні літальні апарати над північно-західною частиною акваторії Чорного моря і над територією Республіки Крим", - йдеться в повідомленні. 

Згодом в російському відомстві додали, що по два безпілотні літальні апарати нібито були знищені над територією Курської та Брянської областей. 

Напередодні кримські Телеграм-канали повідомляли про вибухи  в окупованому Севастополі.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті