У РФ заявили про збиття безпілотників над Кримом, Курською та Брянською областями

Міністерство оборони РФ заявило, що ППО російських загарбників збивало вночі безпілотники над окупованим Кримом, Курською та Брянською областями. Про це відомство повідомило 25 вересня в Телеграмі.

"Засобами ППО було знищено чотири безпілотні літальні апарати над північно-західною частиною акваторії Чорного моря і над територією Республіки Крим", - йдеться в повідомленні. 

Згодом в російському відомстві додали, що по два безпілотні літальні апарати нібито були знищені над територією Курської та Брянської областей. 

Напередодні кримські Телеграм-канали повідомляли про вибухи  в окупованому Севастополі.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті