У РФ заявили про вибух на вокзалі Курська, по якому нібито вдарив БПЛА

У росії заявили про вибух у Курську на вокзалі - туди нібито вдарив БПЛА, та виникла пожежа. Відповідні кадри публікують в російських Telegram-каналах.

Губернатор російської Курської області Роман Старовойт заявив про постраждалих внаслідок вибуху на залізничному вокзалі.

Чиновник традиційно звинувачує Україну в атаці БПЛА. За його словами, 5 людей отримали легкі поранення від уламків скла.

Як повідомлялося, у Курській області РФ пролунав вибух і почалася пожежа. 

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті