У Курській області РФ пролунав вибух і почалася пожежа: безпілотник атакував вишку зв'язку і влетів в адмінбудівлю

У селищі Красниково Курської області РФ пролунав вибух у ніч на 16 червня, за попередньою інформацією, безпілотник атакував вишку зв'язку. Про це повідомив Телеграм-канал "Baza" 16 червня.

"За попередніми даними безпілотник атакував вишку зв'язку в селищі Красниково, але, зачепивши її, влетів в адміністративну будівлю підприємства "Белполь", – ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що станом на 3:16 у селищі горять дві будівлі – вогонь перекинувся і на склад. Площа пожежі – 1500 квадратних метрів.

Телеграм-канал також розмістив відео моменту вибуху в Курській області з камер домофона.

"Судячи з них, вибух стався о 2:14 ранку", – уточнюється в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що безпілотники слідом за Воронежем впали в Бєлгороді та Курську – один із них долетів до нафтобази.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті