Безпілотники слідом за Воронежем упали в Бєлгороді та Курську - один із них долетів до нафтобази

Слідом за Воронежем у п'ятницю, 9 червня, у Бєлгороді та Курську також упали безпілотники. Про це заявили губернатори зазначених областей.

"У Бєлгороді на офісну будівлю впав БПЛА з подальшим загорянням. Детонації не сталося, але сам безпілотник загорівся. Його вже загасили", - заявив губернатор В'ячеслав Гладков.

Постраждалих унаслідок цього інциденту не було. Пошкодження ж, крім даху офісу і котельні, дістали тільки два автомобілі.

Пізніше ж стало відомо, що третій безпілотник упав у Курську біля нафтобази.

"Він звалився на території резервуарного парку, не спричинивши жодних пошкоджень і руйнувань на об'єкті. На місці зараз працюють чергові групи спецслужб, ситуація під контролем", - заявив глава області Роман Старовойт.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в російському Воронежі безпілотник врізався в дев'ятиповерхівку.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті