У РФ заявили про спробу безпілотників атакувати Москву та область

Мер Москви Собянін повідомив про нібито атаку на місто двох безпілотників, які вдалося збити системою ППО. Про це він написав 9 липня у Телеграмі.

"Була спроба прольоту на місто двох бойових безпілотників. Обидва збиті ППО. Один у районі Домодєдово, другий – у районі Мінського шосе", - йдеться у повідомленні.

Згодом в Міноборони росії заявили, що дрони намагалися нібито атакувати об'єкти в Московській області та були знищені.

Як повідомлялося, 30 липня столицю РФ атакували безпілотники, анаслідок чого руйнувань зазнала будівлі бізнес-центру "Москва-Сіті", де розташовуються офіси декількох російських міністерств.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті