У РФ визнали, що російська економіка не впорається без мігрантів

У РФ визнали, що російська економіка не впорається без мігрантів, зокрема із Середньої Азії та Закавказзя. Про це заявив спецпредставник Держдуми з питань міграції та громадянства Костянтин Затулін, повідомляють росЗМІ.

За його словами, у РФ зараз 72 млн працюючих, з них 3 млн - це офіційно трудові мігранти. І ще понад 2 млн вакантних місць.

"Нам не вистачає два мільйони людей. Ми вже розуміємо, особливо з початком "СВО", що краще б усе, що нам потрібно, виробляти всередині країни своїми руками. Але ми не зможемо обійтися без трудових мігрантів найближчим часом", - заявив Затулін.

Тому, на думку Затуліна, треба всіляко заохочувати створення "російських шкіл" у країнах СНД.

Як повідомлялося, кількість мігрантів з Азії на окупованих територіях України перевищила 100 тисяч. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті