У РФ підрахували, що на відновлення зруйнованих окупованих територій Донбасу та півдня України необхідно мінімум 350 мільярдів

Мінімум 350 мільярдів рублів необхідно. Такі цифри назвав міністр будівництва та житлово-комунального господарства РФ Ірек Файзуллін в інтерв'ю офіційному російському ЗМІ.

"Обсяг робіт, звичайно, величезний. Вже підраховано і затверджено, що вся "капіталка" та ремонт обійдуться приблизно 300 мільярдів рублів федеральних коштів - це на чотири регіони. Плюс ми взяли спеціальний казначейський кредит ще 50 мільярдів - на відновлення комунальної інфраструктури", – визнав він масштаб руйнувань.

За словами міністра країни-агресора, на відновленні окупованих після 24 лютого міст України потрібно не менше двох років. "Але це дуже умовний термін, оскільки на територіях, як і раніше, ведуться бойові дії і триває руйнація інфраструктури та капітальних об'єктів", - заявив Файзуллін.

"Ми поки ще до ладу навіть не увійшли на звільнені (окуповані – "ОстроВ") території, не встигли їх обстежити. Я уявити собі не можу, скільки там всього потрібно буде відновлювати та будувати з нуля", - розповів він.

Як повідомлялося раніше, ЗС РФ та ПВК "Вагнер" застосовують в Україні тактику випаленої землі та практично руйнують усе на своєму шляху.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті