Шойгу проговорився, що на війну проти України мобілізували майже в 2 рази більше людей, ніж обіцяли 

Кількість частково мобілізованих для війни проти України росіян майже вдвічі перевищила 300 тисяч осіб, про які заявляли в міністерстві оборони РФ. Це випливає з коментаря міністра оборонного відомства Росії Сергія Шойгу, який опубліковано в російських ЗМІ.

Шойгу повідомив, що 500 тисяч окупантів із числа мобілізованих уже сходили у відпустку. "У нас мобілізованим надається за рішенням президента Росії відпустка. Після півроку 14 діб, без дороги. І у нас 270 тисяч [за перші півроку після мобілізації сходили у відпустку]. Зараз уже другу частину відпустки - ще 230 тисяч [використали]. Тобто, загалом півмільйона людей сходили у відпустку", - розповів він.

Як повідомлялося раніше, президент країни-агресора Володимир Путін 21 вересня 2022 року підписав указ про часткову мобілізацію. У міноборони РФ тоді заявили про намір мобілізувати 300 тисяч осіб. Наприкінці жовтня Сергій Шойгу повідомив Путіну, що це завдання виконано і жодних додаткових завдань не планується.

 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті