У РФ прибрехали, що церемонію відкриття "Ігор майбутнього в Казані" подивилося вдвічі більше глядачів, ніж відкриття Олімпіади в Пекіні

Церемонію відкриття "Ігор майбутнього" в російській Казані нібито подивилося понад мільярд людей із різних країн світу. Про це заявив віце-прем'єр Росії Дмитро Чернишенко, - пишуть російські ЗМІ.

За його словами, "Ігри майбутнього" викликають непідробний інтерес у спортивної спільноти.

Нереальність озвученої ним кількості телеглядачів, які подивилися відкриття церемонії відкриття, підкреслює той факт, що церемонію відкриття зимових Олімпійських ігор - 2022 у Пекіні подивилися рекордні 500 млн осіб. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті