У РФ порушили 400 кримінальних справ за "фейки" про російську агресію проти України та "дискредитацію" окупантів

У РФ порушили 400 кримінальних справ за "фейки" про російську агресію проти України і "дискредитацію" окупантів. Про це заявив глава Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін, - пишуть російські ЗМІ.

За його словами, за "фейки" про війну порушили 303 кримінальні справи. Ще 99 справ порушили за статтею про "дискредитацію" російської армії.

Як повідомлялося раніше, "фейками" в "СВО" в Росії визнають будь-яку інформацію, яка не відповідає офіційним заявам влади: про втрати особового складу і техніки, про безчинства окупантів тощо. "Дискредитацією" учасників "СВО" вважається згадка про вчинені ними військові злочини, кримінальне минуле тощо.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті