У РФ мобілізований взяв у заручники 10 військових, коли дізнався про загибель своїх племінників на війні – росЗМІ

У Брянський області РФ мобілізований взяв у заручники близько 10 військових. Про це повідомляють російські ЗМІ.

За інформацією видання "Baza", інцидент стався у селі Плавна. 35-річний мобілізований із Самарської області дізнався про загибель своїх племінників на війні в Україні, після чого взяв у заручники трьох офіцерів та від трьох до п'яти мобілізованих у місцевому будинку культури.

Зазначається, що мобілізований був озброєний автоматом, також у нього були гранати, які він погрожував застосувати у разі потреби.

Жодних вимог чоловік не висував.

"Поліція оточила будинок культури та знайшла переговорника — з мобілізованим спробував домовитись командир його військової частини. За годину йому це вдалося — мобілізований відпустив заручників і здався", - пише "Baza".

Як повідомлялося раніше, у Білгородській області росії озброєний мобілізований солдат втік із військової частини.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті